Divadelní areál Bouda - zážitek, který jinde neseženete!
KUK festival pozvánka

Projekt KUK přináší to nejlepší z divadla pro nejmenší

Letos již potřetí od 1. do 4. 11. se ve Studiu ALTA představí výběr z české i zahraniční divadelní tvorby pro batolata. Nejmenší diváci si mohou osahat, prozkoumat a podívat se na představení, pro které neexistuje jazyková bariéra a která berou děti jako parťáky.

Celý článek >

DRAK logo

Výstava A neříkej to ve škole…, od pražského jara po sametovou revoluci

Divadlo Drak připravilo k 30. výročí sametové revoluce dva autorské projekty, které zrcadlí život v totalitním Československu.

Od září má na programu představení Zeď aneb jak jsem vyrůstal za železnou oponou, 17. listopadu proběhne od 15.00 hodin v Labyrintu Divadla Drak slavnostní vernisáž výstavy s názvem A neříkej to ve škole….

Celý článek >

polárka pozvánka O GLASHTINOVI A SLEPÉ DÍVCE

Bytosti zrozené z mořských vln v Divadle Polárka

Divadlo Polárka uvádí na Velké scéně první premiéru této sezóny. Je jí irská pohádka O Glashtinovi a slepé dívce v režii Hany Mikoláškové. Děti od sedmi let se v ní společně se svými rodiči budou moci setkat s vyprávěním o bájných skřítcích, obrech a především o tajemných bytostech zrozených z mořských vln.

Celý článek >

Divadlo Radost

Divadlo Radost slaví 70 let od svého založení.

A to právě dnes, 25. října! My si však toto výročí připomene 8. listopadu premiérou pohádky J. Kainara Zlatovláska, která byla za celou dobu existence divadla nejčastěji uváděnou inscenací.

Celý článek >

logo divadlo a svoboda

Mezinárodní konference Divadlo a svoboda: Proměna paradigmatu evropské nezávislé divadelní kultury po roce 1989

Institut umění – Divadelní ústav pořádá u příležitosti 30. výročí politických změn ve střední a východní Evropě ve dnech 23. a 24. 10. 2019 mezinárodní konferenci Divadlo a svoboda: Proměna paradigmatu evropské nezávislé divadelní kultury po roce 1989.

Celý článek >

DRAK Bílý tesák

Divadlo Drak vyráží na prestižní slovinský divadelní festival

Na festivalu, jehož pořadatelem je Národní divadlo Maribor, se představí nejen současná slovinská a mezinárodní divadelní scéna, ale součástí programu jsou také odborná setkání, worshopy, přednášky a kritické reflexe aktuálního stavu divadla a společnosti.

Celý článek >

Pustina Švestkový dvůr

premiéra inscenace v produkci Švestkového Dvora

Švestkový Dvůr, z.s. uvádí první projekt, který vzniká přímo v jeho produkci. Audiovizuální performance kombinující jazyk pohybového a výtvarného divadla i živé hudby je kolaborativním projektem Jakuba Štourače a Elii Morettiho.

Celý článek >

Spitfire Podvraťáci

Rodinné představení o přátelství chlapce a psa a jejich boji proti čínské tajné policii

Divadelní soubor Spitfire Company představí 11. října od 19:00 v rámci festivalu 4+4 dny v pohybu rodinné představení Podvraťáci o osudovém setkání osamělého chlapce a vojenského bojového psa.

Celý článek >

Zamatovy zajacik

PREDSTAVENIA BÁBKOVÉHO DIVADLA NA RÁZCESTÍ OČARILI BRUSEL

Bábkové divadlo na Rázcestí (BDNR) z Banskej Bystrice sa dňa 6. októbra prezentovalo v Bruseli. Bábkodivadelný deň bol venovaný slovenským a belgickým rodinám žijúcim v európskom hlavnom meste.

Celý článek >

NDL Pouť krkonošská

Naivní divadlo Liberec zve na premiéru inscenace podle povídky K. H. Máchy

V sobotu 19. října 2019 se v Naivním divadle uskuteční slavnostní premiéra inscenace Pouť krkonošská.

Celý článek >

< Novější článkyStarší články >
Divadelní areál Bouda - zážitek, který jinde neseženete!

Provozovatelem těchto stránek je Sdružení pro vydávání časopisu Loutkář, Celetná 595/17 Praha, IČ: 67363741. Obsah těchto stránek je předmětem práva autorského a bez svolení provozovatele stránek jej nelze dále šířit. Provozovatel neodpovídá za obsah stránek třetích osob, na které na svých stránkách odkazuje. Vstup do administrace zde.