Bábkové divadlo na Rázcestí

Online program Bábkového divadla Na Rázcestí

INTERNETOVÉ DIVADLO

MÁJ 2020

Online ponuka

Celý článek >

Logo

On-line projekt Drak na doma, sledují diváci již měsíc

Již měsíc běží projekt „Drak na doma“, který je určený nejen rodinám s dětmi, pro které jsou nyní Divadlo Drak i galerie Labyrint zavřené.

Celý článek >

Světový den loutkového divadla 2020

Poselství ke Světovému dni divadla loutkářství 21. března 2020

Světovým dnem loutkářství ustanovila 21. březen UNIMA (Mezinárodní unie loutkářů) poprvé v roce 2000. Na celém světě se na počest loutkářského oboru koná řada akcí a k sepsání poselství je vyzvána významná světová osobnost loutkového divadla.

Celý článek >

Logo

Drak na doma, interaktivní projekt Divadla DRAK

V pátek 20. března spustí Divadlo DRAK projekt DRAK na doma, jehož cílem je zpříjemnit rodinám s dětmi volný čas, který musí místo návštěvy divadla nyní trávit doma.

Celý článek >

Šepoty lesa BDNR

Bábkové divadlo na Rázcestí pokračuje v divadelnom cykle pre batoľatá

Bábkové divadlo na Rázcestí sa tvorbou pre deti od 0 rokov začalo zaoberať ako prvé divadlo na Slovensku. Od r. 2011 sa tejto línii tvorby venuje kontinuálne. Na repertoári má 5 titulov pre batoľatá Batolárium, Akvabatolárium, Farbatolárium, Čiarkolárium, Hmatuláci. V r. 2015 bolo divadlo za svoju komunikáciu s najmenšími divákmi, diváčkami ocenené prestížnou cenou Hašterica za mimoriadny počin v oblasti bábkového divadla.

Celý článek >

Premiéra inscenace Invisible Man v Malém divadle

29. února 2020 se od 18:30 uskuteční premiéra inscenace Invisible Man v Malém divadle v Českých Budějovicích.

Celý článek >

Nové logo Muzea loutkářských kultur

Hnízdo pro duši

6. března otevírá Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi novou výstavu nazvanou Hnízdo pro duši: umělecká tvorba lidí s postižením. Výstava, která vznikla ve spolupráci MLK a pražské DAMU, dokumentuje uměleckou tvorbu lidí s mentálním znevýhodněním, s nimiž v tzv. specifických divadelních skupinách pracují zkušení pedagogové z vysokých uměleckých škol.

Celý článek >

UPÍR NA KOŠTOFRÁNKU

Upír na Koštofránku

Horor Roberta Smolíka v Naivním divadle

Celý článek >

Milan Hodný

Odešel Milan Hodný

23. 4. 1939–4. 2. 2020

Celý článek >

Contitnuo Monstrum

MONSTRUM and here I am blind…

Sara Bocchini a Divadlo Continuo uvádí premiéru taneční inscenace Monstrum and here I am blind. Noční taneční rozjímání o tom, co se neodvažujeme vidět v denním světle. Premiéra se koná na Švestkovém Dvoře v Malovicích 22. února 2020 od 19 hodin.

Celý článek >

< Novější článkyStarší články >

Provozovatelem těchto stránek je Sdružení pro vydávání časopisu Loutkář, Celetná 595/17 Praha, IČ: 67363741. Obsah těchto stránek je předmětem práva autorského a bez svolení provozovatele stránek jej nelze dále šířit. Provozovatel neodpovídá za obsah stránek třetích osob, na které na svých stránkách odkazuje. Vstup do administrace zde.