Loutkar.online

Online archiv

redakce: Divadlo v karanténě, Loutkář 2/2020, s. 50–64

Všechna divadla byla direktivně uzavřena v polovině letošního března a od poloviny května bylo – ovšem za velmi omezených podmínek, jako je snížení divácké kapacity na maximálně padesátku lidí a přísná hygienická opatření (a k tomu navíc nulová návštěvnost ze strany stále uzavřených základních škol) – možné je znovu otevřít. Právě začátkem května jsme do „probouzejících se“ divadel rozeslali následující anketu ve snaze zachytit, jak se s nečekanou situací vypořádala a co s nimi bude dál. (red)

Nemožnost hrát byla a je stresující

Stanislav Doubrava, ředitel Naivního divadla Liberec

Budete do konce sezóny hrát, nebo jsou pro vás omezení limitující natolik, že v obnovení činnosti nespatřujete smysl?

Hrát do konce sezóny rozhodně chceme, i když nás hygienická opatření výrazně omezují. Pro velký sál i studio to znamená, při dodržování povinných nařízení, maximálně šedesát, r…

Tento článek je v plné verzi přístupný pouze pro stávající předplatitele časopisu. Pokud k němu potřebujete výjimečně přístup například z vědeckých důvodů, neváhejte kontaktovat redakci časopisu. Předplatitelé pro přístup k článku zadejte, prosím, své heslo. Pokud jste své heslo ještě nedostali a máte Loutkáře na letošní rok předplaceného, napište nám a my vám je obratem zašleme.

Vaše heslo:

Provozovatelem těchto stránek je Sdružení pro vydávání časopisu Loutkář, Celetná 595/17 Praha, IČ: 67363741. Obsah těchto stránek je předmětem práva autorského a bez svolení provozovatele stránek jej nelze dále šířit. Provozovatel neodpovídá za obsah stránek třetích osob, na které na svých stránkách odkazuje. Vstup do administrace zde.