Loutkar.online

Online archiv

Lešková-Dolenská, Kateřina: Editorial, Loutkář 2/2020, s. 1

Vážení a milí čtenáři,

druhé číslo, které právě držíte v ruce, jsme dávali dohromady v době uvolňování nejpřísnějších karanténních pravidel. A je to na něm znát. Místo obvyklé řady recenzí jarních premiér a reportáží z festivalů tentokrát přinášíme obsáhlou anketu s reprezentanty českých statutárních i několika nezávislých divadel (ke slovu se pochopitelně dostal i zástupce amatérského loutkářství) o tom, jak se jim podařilo útlum veškerého nejen kulturního života překlenout a co svým divákům nabídli místo obvyklé divadelní činnosti. A věřte nebo nevěřte, nebylo toho vůbec málo!

Když jsem před časem plánovala, jakým tématům se budeme v letošním roce věnovat, vůbec by mě nenapadlo, jak šikovné bude pro toto, shodou okolností první „post-koronavirové“ číslo zvolit téma poměrně obsáhlé, které pracovně zastřešujeme sloganem „loutky v popkultuře a médiích“. Druhé číslo se …

Tento článek je v plné verzi přístupný pouze pro stávající předplatitele časopisu. Pokud k němu potřebujete výjimečně přístup například z vědeckých důvodů, neváhejte kontaktovat redakci časopisu. Předplatitelé pro přístup k článku zadejte, prosím, své heslo. Pokud jste své heslo ještě nedostali a máte Loutkáře na letošní rok předplaceného, napište nám a my vám je obratem zašleme.

Vaše heslo:

Provozovatelem těchto stránek je Sdružení pro vydávání časopisu Loutkář, Celetná 595/17 Praha, IČ: 67363741. Obsah těchto stránek je předmětem práva autorského a bez svolení provozovatele stránek jej nelze dále šířit. Provozovatel neodpovídá za obsah stránek třetích osob, na které na svých stránkách odkazuje. Vstup do administrace zde.