Podpořte Časopis Loutkář nákupem na internetu

Online archiv

Tichý, Zdeněk A.: Přelet na pohádkové vlně, Loutkář 4/2017, s. 92–95

Sedmadvacátý ročník Přeletu nad loutkářským hnízdem nabídl v prostorách pražského Divadla Minor patnáct titulů, s nimiž diváci mohli vyrazit do pohádkových světů, užít si nefalšovanou motorkářskou „easy ride“, zasnít se pod cirkusovým šapitó, brodit se krví vražedných komiksových jatek či třeba ztroskotat na opuštěném ostrově. Anebo taky zjistit, že jsou… v prdeli! Ale popořadě.

3 x VP

Před lety byly u čtenářů detektivek populární edice, které v jednom svazku nabízely hned tři napínavé případy jejich oblíbených hrdinů: 3 × 87. revír, 3 × Soudce Ti, 3 × Nero Wolfe, 3 × Perry Mason… Podobný reklamní trik by mohli využít i pořadatelé divadelních festivalů v případě jednoho z nejúspěšnějších autorů loutkových her – Přelet určitě není jedinou přehlídkou, jejíž plakát či obálku programu lze ozdobit nápisem: 3 × Vít Peřina.

Na Přeletu se Peřinovo domovské Naivní divadlo předsta…

Tento článek je v plné verzi přístupný pouze pro stávající předplatitele časopisu. Pokud k němu potřebujete výjimečně přístup například z vědeckých důvodů, neváhejte kontaktovat redakci časopisu. Předplatitelé pro přístup k článku zadejte, prosím, své heslo. Pokud jste své heslo ještě nedostali a máte Loutkáře na letošní rok předplaceného, napište nám a my vám je obratem zašleme.

Vaše heslo:

Provozovatelem těchto stránek je Sdružení pro vydávání časopisu Loutkář, Celetná 595/17 Praha, IČ: 67363741. Obsah těchto stránek je předmětem práva autorského a bez svolení provozovatele stránek jej nelze dále šířit. Provozovatel neodpovídá za obsah stránek třetích osob, na které na svých stránkách odkazuje. Vstup do administrace zde.