Online archiv

Lešková Dolenská, Kateřina: Uspokojenost nad vlastními texty moc často nezažívám, Loutkář 3/2017, s. 58–61

Na rozhovor jsme se s libereckým dramaturgem a dramatikem Vítem Peřinou chystali velmi dlouho, ačkoli příležitostí byla v posledních letech řada v souvislosti s mnoha vavříny, které za poslední roky posbíral jako nepominutelná součást týmu v čele s režisérkou Michaelou Homolovou. Jenže se mi se skromností sobě vlastní vždycky nějak omluvil. Když ale tento tým letos na festivalu Mateřinka opět posbíral, co se dalo, už se to prostě nedalo dále odkládat.

K úvodu našeho povídání mě inspiroval tvůj postřeh publikovaný na sociální síti, že jsi na letošním mezinárodním festivalu v Karlových Varech zvládl za sedm dní vstřebat úctyhodných jednatřicet filmů. Kdy se z tebe vlastně stal cinefil? Byla to přirozená reakce na divadelní zatížení celé rodiny?

Jednou v životě vypustím něco osobního na Facebook a hned je z toho rozhovor. Musím být na sítích opatrnější! Ano, láska k filmům byla myslím maličko uměl…

Tento článek je v plné verzi přístupný pouze pro stávající předplatitele časopisu. Pokud k němu potřebujete výjimečně přístup například z vědeckých důvodů, neváhejte kontaktovat redakci časopisu. Předplatitelé pro přístup k článku zadejte, prosím, své heslo. Pokud jste své heslo ještě nedostali a máte Loutkáře na letošní rok předplaceného, napište nám a my vám je obratem zašleme.

Vaše heslo:
29. přelet nad loutkářským hnízdem

Provozovatelem těchto stránek je Sdružení pro vydávání časopisu Loutkář, Celetná 595/17 Praha, IČ: 67363741. Obsah těchto stránek je předmětem práva autorského a bez svolení provozovatele stránek jej nelze dále šířit. Provozovatel neodpovídá za obsah stránek třetích osob, na které na svých stránkách odkazuje. Vstup do administrace zde.