Podpořte Časopis Loutkář nákupem na internetu

Online archiv

Lešková Dolenská, Kateřina: , Loutkář 3/2017, s. 1

Vážení a milí čtenáři,

je tu další číslo, tentokrát německojazyčné. V rubrice téma si můžete přečíst základní přehled o historii loutkářství v Německu, Rakousku, Švýcarsku a neněmeckojazyčném Nizozemsku, portréty zdejších nejvýznamnějších tvůrců a číslo nezapomíná ani na současné umělecké výboje v té které zemi. Možná vás překvapí, že dnešní loutkáři leckdy nemají v těchto bohatých a ekonomicky nejvyspělejších zemích světa na růžích ustláno a potýkají se s velkými finančními problémy.

Jako každý rok je poprázdninové číslo velkou měrou věnované festivalům. Shrnutí liberecké Mateřinky doprovází rozhovor s dramaturgem pořádajícího Naivního divadla Vítkem Peřinou (včetně recenzí inscenací jeho tří textů z různých koutů republiky a rozboru jeho her). Po podrobné zprávě o Loutkářské Chrudimi následuje rozhovor se Zdenou Vašíčkovou, jejíž soubor Rámus patří mezi …

Tento článek je v plné verzi přístupný pouze pro stávající předplatitele časopisu. Pokud k němu potřebujete výjimečně přístup například z vědeckých důvodů, neváhejte kontaktovat redakci časopisu. Předplatitelé pro přístup k článku zadejte, prosím, své heslo. Pokud jste své heslo ještě nedostali a máte Loutkáře na letošní rok předplaceného, napište nám a my vám je obratem zašleme.

Vaše heslo:

Provozovatelem těchto stránek je Sdružení pro vydávání časopisu Loutkář, Celetná 595/17 Praha, IČ: 67363741. Obsah těchto stránek je předmětem práva autorského a bez svolení provozovatele stránek jej nelze dále šířit. Provozovatel neodpovídá za obsah stránek třetích osob, na které na svých stránkách odkazuje. Vstup do administrace zde.