Divadelní areál Bouda - zážitek, který jinde neseženete!

Online archiv

Josephová Luňáková, Blanka: Hlavně plánuji ještě aspoň chvilku docela obyčejně žít, Loutkář 2/2017, s. 68–71

Pro rozhovor s jubilujícím Pavlem Vašíčkem jsme oslovili jeho dlouholetou kolegyni z Divadla Alfa. Redakční zadání, aby výsledný text vyvážil dvě předchozí odborné teatrologické studie, splnila dokonale: o divadle se v něm totiž prakticky vůbec nemluví. (red)

O čem jiném než o divadle se s tebou dá mluvit?

Třeba „vo životě“… Ostatně divadlo v tuto chvíli už jistě není středobodem mého zájmu a moje žena Zdena odvedla na mém (relativním) polidštění perný kus práce! Také mám díky ní tři děti a tři vnoučata, to už se člověk životu těžko vyhne…

Jak tedy trávíš volný čas?

Kromě událostí, jež přináší rodinný život, mi mnohé nabízí i náš byt nabitý kumštem i zábavou všeho druhu, knihami, filmy, hudbou, mluveným slovem, výtvarnými publikacemi. Jsem fanatický nahrávač a archivář… V jakoukoli chvíli mohu sáhnout po knížce, DVD, CD jakéhokoli žánru a stylu. Což také činím, kdykol…

Tento článek je v plné verzi přístupný pouze pro stávající předplatitele časopisu. Pokud k němu potřebujete výjimečně přístup například z vědeckých důvodů, neváhejte kontaktovat redakci časopisu. Předplatitelé pro přístup k článku zadejte, prosím, své heslo. Pokud jste své heslo ještě nedostali a máte Loutkáře na letošní rok předplaceného, napište nám a my vám je obratem zašleme.

Vaše heslo:
Divadelní areál Bouda - zážitek, který jinde neseženete!

Provozovatelem těchto stránek je Sdružení pro vydávání časopisu Loutkář, Celetná 595/17 Praha, IČ: 67363741. Obsah těchto stránek je předmětem práva autorského a bez svolení provozovatele stránek jej nelze dále šířit. Provozovatel neodpovídá za obsah stránek třetích osob, na které na svých stránkách odkazuje. Vstup do administrace zde.