Online archiv

Lešková Dolenská, Kateřina: Editorial, Loutkář 1/2016, s. 1

Vážení a milí čtenáři,

s hrdostí i mírnou nervozitou vám za celý tým svých spolupracovníků představuji první číslo „nového“ Loutkáře.

Chtěli jsme, aby byl atraktivnější svou vizuální podobou. Pokračujeme ve spolupráci s grafikem, designerem a špičkovým scénografem Pavlem Svobodou, který připravil nový layout časopisu v mírně rozšířeném formátu a jiné vazbě, s velkorysejším výtvarným řešením a výrazným prostorem pro fotografie. Loutkář má díky tomu blíž k výtvarným časopisům (ostatně loutkové divadlo je umění silně vizuální) a naším neskromným přáním bylo, aby se stal ozdobou knihoven, nikoli jen spotřebním zbožím. Mám také velkou radost, že s námi bude na přípravě titulních stran po celý rok spolupracovat renomovaný fotograf Peter Fabo a dodá celému ročníku zvenčí jednotný umělecký názor. Doufáme, že vás svižnější a modernější podoba Loutkáře zaujme.

Samozřejmě,…

Tento článek je v plné verzi přístupný pouze pro stávající předplatitele časopisu. Pokud k němu potřebujete výjimečně přístup například z vědeckých důvodů, neváhejte kontaktovat redakci časopisu. Předplatitelé pro přístup k článku zadejte, prosím, své heslo. Pokud jste své heslo ještě nedostali a máte Loutkáře na letošní rok předplaceného, napište nám a my vám je obratem zašleme.

Vaše heslo:
28. přelet nad loutkářským hnízdem

Provozovatelem těchto stránek je Sdružení pro vydávání časopisu Loutkář, Celetná 595/17 Praha, IČ: 67363741. Obsah těchto stránek je předmětem práva autorského a bez svolení provozovatele stránek jej nelze dále šířit. Provozovatel neodpovídá za obsah stránek třetích osob, na které na svých stránkách odkazuje. Vstup do administrace zde.