Přelet nad loutkářským hnízdem

Online archiv

redakce: Kurýr, Loutkář 4/2015, s. 2–3

Mezinárodní projekt Three Layers of Telling a Story, na němž participuje KALD DAMU, získává konkrétní obrysy

Od 1. do 5. června se uskutečnila cesta studentů a pedagogů KALD DAMU do Nitry, která zahrnovala jak projektové setkání pracovní skupiny připravující studijní program Three Layers of Telling a Story (3 LAY), tak i workshop a účast na divadelním festivalu Stretnutie-Setkání-Spotkanie-Találkozás. Pracovní skupina během třídenního setkání rozvíjela náplň studijního programu pro jednotlivé semestry připravovaného studia loutkářství, způsoby akreditace a přijímacího řízení. Partneři dospěli k dohodě, že o studium loutkářství se budou moci ucházet nejen absolventi prvního stupně vysokoškolského studia v oblasti dramatických umění, ale i absolventi jiných uměleckých škol (film, hudba, výtvarné umění) a absolventi teoretického studia divadelní vědy. Na závěr setkání se domluvily další kroky příprav s…

Tento článek je v plné verzi přístupný pouze pro stávající předplatitele časopisu. Pokud k němu potřebujete výjimečně přístup například z vědeckých důvodů, neváhejte kontaktovat redakci časopisu. Předplatitelé pro přístup k článku zadejte, prosím, své heslo. Pokud jste své heslo ještě nedostali a máte Loutkáře na letošní rok předplaceného, napište nám a my vám je obratem zašleme.

Vaše heslo:

Provozovatelem těchto stránek je Sdružení pro vydávání časopisu Loutkář, Celetná 595/17 Praha, IČ: 67363741. Obsah těchto stránek je předmětem práva autorského a bez svolení provozovatele stránek jej nelze dále šířit. Provozovatel neodpovídá za obsah stránek třetích osob, na které na svých stránkách odkazuje. Vstup do administrace zde.