Přelet nad loutkářským hnízdem

Online archiv

kld; nm; sv: Kurýr, Loutkář 3/2015, s. 2–4

Z domova

Dítě v Dlouhé 2015

Týden po Velikonocích patřilo Divadlo v Dlouhé opět dětem a jejich dospělým při soutěžním festivalu mimopražských profesionálních divadel Dítě v Dlouhé. Cenu Vojty Šálka, kterou vždy získává vítěz divácké ankety, letos získalo plzeňské Divadlo Alfa za inscenaci Pohádky ovčí babičky. Gratulujeme!

Komplikované výběrové řízení v Brně

Vítězem výběrového řízení na ředitele brněnského Divadla Radost se stal jeho dosavadní ředitel Vlastimil Peška, který divadlo vede už přes dvacet let. Složitá a mediálně mimořádně komentovaná kauza, která upozornila mimo jiné i na problémy kolem výběrových řízení na posty v kulturních institucích vůbec, skončila potvrzením Vlastimila Pešky v ředitelském křesle na další funkční období. O celé jak ze strany Divadla Radost, tak i provozovatele velmi emotivně zabarvené záležitosti jsme podrobněji referovali i na našem webu www.…

Tento článek je v plné verzi přístupný pouze pro stávající předplatitele časopisu. Pokud k němu potřebujete výjimečně přístup například z vědeckých důvodů, neváhejte kontaktovat redakci časopisu. Předplatitelé pro přístup k článku zadejte, prosím, své heslo. Pokud jste své heslo ještě nedostali a máte Loutkáře na letošní rok předplaceného, napište nám a my vám je obratem zašleme.

Vaše heslo:

Provozovatelem těchto stránek je Sdružení pro vydávání časopisu Loutkář, Celetná 595/17 Praha, IČ: 67363741. Obsah těchto stránek je předmětem práva autorského a bez svolení provozovatele stránek jej nelze dále šířit. Provozovatel neodpovídá za obsah stránek třetích osob, na které na svých stránkách odkazuje. Vstup do administrace zde.