Loutkar.online

Nesvadba, Miloš: Vzpomínka na Miloše Kirschnera

Protože jsem se jako dítě znal s mistrem Skupou, měl jsem vždy k Hurvínkovi a Spejblovi hodně blízko. Dokonce jsem si na ně mnohokrát sáhnul, ale s nitěmi jsem je nikdy vodit neuměl.

A když přišel Miloš Kirschner, hned jsme se seznámili. Divadélko Spejbla a Hurvínka vedl dobře a dokonce mne nechal u nich hrát s Hurvínkem a Spejblem jako herce ve hře pro děti. A od té doby jsem Milošovi také navrhoval (tedy kreslil) všechny přebaly na velké dlouhohrající gramodesky.

Na Miloše Kirschnera moc vzpomínám.

Loutkář 2/2007, s. 73.

Provozovatelem těchto stránek je Sdružení pro vydávání časopisu Loutkář, Celetná 595/17 Praha, IČ: 67363741. Obsah těchto stránek je předmětem práva autorského a bez svolení provozovatele stránek jej nelze dále šířit. Provozovatel neodpovídá za obsah stránek třetích osob, na které na svých stránkách odkazuje. Vstup do administrace zde.