Divadelní areál Bouda - zážitek, který jinde neseženete!

Nové divadlo uvádza premiéru „punkovo-animálno-maňuškovo-komediálneho thrilleru“ Kocúr v čižmách

Nové divadlo z Nitry v sobotu 23.11.2019 o 17.00 a 19.00 h uvedie svoju jubilejnú 10. premiéru. Ide o inscenáciu obľúbeného príbehu o Kocúrovi v čižmách v réžii Šimona Spišáka.

Celý článek >

Naivní divadlo Liberec Šššš. Šššš. Hůůů. Haf!

Cena Divadelních novin pro Naivní divadlo Liberec

Dalším úspěchem pro Naivní divadlo Liberec skončilo slavnostní vyhlášení Cen Divadelních novin, které se uskutečnilo v pondělí 11. listopadu v pražském Divadle X10. V kategorii Loutkové a výtvarné divadlo si za režii inscenace Šššš. Šššš. Hůůů. Haf! odnesla toto prestižní ocenění Michaela Homolová.

Celý článek >

Nekropolis 2019 malá

OHLÉDNUTÍ ZA NEKROPOLIS 2019

Píše Klára Hauserová

Celý článek >

KDE BUDEME BYDLET

vi.TVOR uvádí novou loutkovou pohádku!

Ve čtvrtek 21.11. 2019 od 10:00 proběhne v Alfrédu ve dvoře premiéra inscenace KDE BUDEME BYDLET, která je určena pro děti od 3 let.

Celý článek >

VILOmeniny 2019 logo

Malí, velcí, tlustí, tencí – všichni mohou dělat VILOmeniny ve VILE!

Již pátý ročník festivalu pro děti a jejich rodiče VILOmeniny se uskuteční 22. až 24. listopadu 2019 v pražské ostrovní scéně Divadlo VILA Štvanice. Domácí divadelní soubor Geisslers Hofcomoedianten chystá pro návštěvníky všech věků a tvarů víkend plný divadla, hudby a zábavy. Nebudou chybět ani výtvarné dílny a interaktivně-výtvarná bojovka po VILE VILAmovánky, která děti provede rozmanitostmi lidského těla.

Celý článek >

Nanuk Minor

V Minoru se odehraje vánoční příběh z laponského kraje

Divadlo Minor uvede v neděli 10. listopadu 2019 premiéru inscenace Nanuk v podání studentů a absolventů Katedry alternativního a loutkového divadla DAMU. Vánočně laděný příběh z laponského kraje bude určen divákům od 5 let.

Celý článek >

DRAK logo

Cesta, divadelní road movie o cestě, která je vlastně cílem

Divadlo Drak jako poslední premiérový titul roku 2019 uvede autorskou inscenaci Cesta Tomáše Jarkovského a Jakuba Vašíčka. Divadelní road movie o mnohdy nelehkém putování za pochopením vlastní identity a o hledání svého místa v životě je určena dospívajícímu publiku. Premiérová představení proběhnou výjimečně v pátek 15. 11. 2019 od 17.00 a 19.00 hodin ve Studiu Divadla Drak.

Celý článek >

Přelet 2019 malá

PŘELET NAD LOUTKÁŘSKÝM HNÍZDEM, DEN ČTVRTÝ

Píše Věra Halamásková

Celý článek >

Přelet 2019 malá

PŘELET NAD LOUTKÁŘSKÝM HNÍZDEM, DEN TŘETÍ

Píše Věra Halamásková

Celý článek >

THeatr Ludem logo

Tvůrčí dílny Terapie loutkou se opět otevírají veřejnosti. Tentokrát ve 3 městech ČR.

Již po osmé se ve vybraných školách a celopobytových zařízeních uskuteční Dny Terapie spolku THeatr ludem. Novinkou je, že otevřené dílny budou probíhat během celého listopadu ve vybraných zařízeních v Ostravě, Brně a Opavě.

Celý článek >

Divadelní areál Bouda - zážitek, který jinde neseženete!

Provozovatelem těchto stránek je Sdružení pro vydávání časopisu Loutkář, Celetná 595/17 Praha, IČ: 67363741. Obsah těchto stránek je předmětem práva autorského a bez svolení provozovatele stránek jej nelze dále šířit. Provozovatel neodpovídá za obsah stránek třetích osob, na které na svých stránkách odkazuje. Vstup do administrace zde.