Olaf a sněžný drak
Divadlo Lampion Kladno

11. 11. 2017

Za devatero ledovými horami a devatero zamrzlými řekami leží království Sněžného draka. Cesta tam je zavátá a vydat se po ní se nikdo už roky neodvážil. Až jedné vánoční noci rozkvete louka, rozbouřené moře přinese nečekaný dar a princezna Tyra se beznadějně zamiluje. Král Harald o jejím vyvoleném nechce ani slyšet. Ruku jeho dcery je třeba si zasloužit. Zapřáhněte psy a soby, spusťte na vlny loď! Boj s osudem začíná. Pohádka z krajiny sněhu a ledu pro děti od 6 let, jejich učitele a rodiče.

Režisér: Zdeněk Jecelín; pohybová spolupráce: Martin Vraný; scénický výtvarník:Pavel Kodeda; kostýmní výtvarnice: Edita Kodeda; výtvarnice loutek: Edita Kodeda; hudba: Filip Nebřenský; texty písní:Zdeněk Jecelín; texty písní: Helena Kebrtová; dramaturg: Helena Kebrtová

This website is maintained by Sdružení pro vydávání časopisu Loutkář, Celetná 595/17 Prague, ID no.: 67363741. The content of this website is subject to copyright law and without consent of its owner may not be disseminated further. The owner does not accept any responsibility for the content of third-party websites linked from this site.