Divadelní areál Bouda - zážitek, který jinde neseženete!

Online archiv

Vondráková, Adéla: Workshop Agnés Limbosové: loutky vs. objekty, Loutkář 1/2018, p. 80–81

Ne nadarmo se DAMU přezdívá Bradavice. Studenti se v budově zorientují zpravidla těsně před absolutoriem a do té doby s neutuchajícím nadšením objevují nejen nové a nové (menší a menší) učebny, ale i celé trakty, schodiště a dosud neobjevené katedry. Kromě toho se tu občas dějí i dost zvláštní a zajímavé věci.

Prezentace výsledků workshopu s Agnès Limbosovou se konala v jiné místnosti, než bylo avizováno, a nikdo netušil kde. Jedna z vlastností kouzelných světů ale je, že vše se v pravý čas prostě zjeví. Všechny učebny DAMU jsou “Komnatou nejvyšší potřeby” – pokud člověk dostatečně dlouho hledá, najde, co potřebuje (ať už je to cokoliv).

V učebně R111 bylo tentokrát skutečně pozoruhodné množství pozoruhodných věcí. Zadní část místnosti zaplnily stoly s bizarními nesourodými kousky, hračkami, vycpanými zvířaty, různými přístroji, dekorativními předměty a úplně obyčejnými opotřebov…

Tento článek je v plné verzi přístupný pouze pro stávající předplatitele časopisu. Pokud k němu potřebujete výjimečně přístup například z vědeckých důvodů, neváhejte kontaktovat redakci časopisu. Předplatitelé pro přístup k článku zadejte, prosím, své heslo. Pokud jste své heslo ještě nedostali a máte Loutkáře na letošní rok předplaceného, napište nám a my vám je obratem zašleme.

Vaše heslo:
MEZINÁRODNÍ MAGISTERSKÝ PROGRAM PUPPETRY – VÝZVA

This website is maintained by Sdružení pro vydávání časopisu Loutkář, Celetná 595/17 Prague, ID no.: 67363741. The content of this website is subject to copyright law and without consent of its owner may not be disseminated further. The owner does not accept any responsibility for the content of third-party websites linked from this site.