Co se děje v Draku? Od 2. června už zase hrajeme!

Po téměř tříměsíční odmlce otevře Divadlo Drak své hlediště opět divákům. Drak obnoví svůj provoz 2. června a v jeho programu veřejnost najde nejen dopolední představení pro nejmenší, ale také odpolední a večerní reprízy drakovských inscenací, které jsou určeny starším dětem, teenagerům i dospělým.

„Všechna červnová představení Draku jsou volně v prodeji a vstupenky si mohou zájemci zakoupit již nyní v předprodeji on-line na portálu hkpoint.cz. Část vstupenek jsme také nabídli jako poděkování složkám IZS,“ uvedl ředitel Divadla Drak Tomáš Jarkovský.

V červnu si v Draku přijdou na své jak malí návštěvníci, tak i jejich starší sourozenci a rodiče.

Jako první uvedeme v úterý 2. června od 17.00 hodin výtvarně poetickou pohádku pro děti od tří let O zlaté rybce. Pro stejnou věkovou skupinu je určená i hudebně pohybová inscenace A na noze pevnina, která je na programu 11. června v 10.00 hodin. Diváci nepřijdou v sobotu 13. 6. od 18.00 hodin ani o podvečerní reprízu oblíbeného Posledního triku Georgese Mélièse, cenami ověnčeného Bílého tesáka, naplánovaného na pátek 18. 6. od 19.00 hodin, nebo inscenaci Jak si hrají tatínkové v režii Josefa Krofty v sobotu 20. 6. od 18.00 hodin, která je v současnosti nejstarším titulem na repertoáru Divadla Drak. Jako poslední se na červnovém programu objeví 23. 6. od 17.00 hodin jedna z novinek sezóny, autorské představení Zeď aneb jak jsem vyrůstal za železnou oponou, inspirovaná stejnojmennou knihou světově ceněného ilustrátora a autora dětských knih Petra Síse.

Drak programFoto: pro přečtení rozklikněte

„Je skvělé, že můžeme v Draku po tak dlouhé odmlce znovu přivítat diváky. V současné situaci jsme ale nuceni z hygienických důvodů omezit kapacitu jednotlivých představení zhruba na třetinu, a proto jsme připraveni v případě většího diváckého zájmu aktuálně přidat do programu i další jejich reprízy. Doporučujeme tedy všem případným zájemcům sledovat jak náš web, tak sociální sítě divadla.“ doplňuje k současnému programu Tomáš Jarkovský.

Ještě před samotným otevřením divadla připravuje lektorské oddělení divadla na 1. 6. od 16.00 speciální program ke Dni dětí, který bude probíhat v Labyrintu Divadla Drak i v okolí divadla.

O všem, co se aktuálně v Draku děje, informuje divadlo jak prostřednictvím divadelního webu, tak i svých sociálních sítích.

Martina Marková, 26. 5. 2020

Článek zatím nemá žádný komentář.
Vložit komentář:

Jméno a příjmení (povinné)

Příspěvek

Potvrďte, prosím, že nejste loutka: napište jméno Spejblova syna

Provozovatelem těchto stránek je Sdružení pro vydávání časopisu Loutkář, Celetná 595/17 Praha, IČ: 67363741. Obsah těchto stránek je předmětem práva autorského a bez svolení provozovatele stránek jej nelze dále šířit. Provozovatel neodpovídá za obsah stránek třetích osob, na které na svých stránkách odkazuje. Vstup do administrace zde.