Podpořte Časopis Loutkář nákupem na internetu
Loutkářská Chrudim 2018Foto: Loutkářská Chrudim 2018

Semináře 68. loutkářské Chrudimi

Registrace do seminářů letošní Loutkářské Chrudimi byly spuštěny.

Kromě zahraničního workshopu „Scénografie pouličního divadla aneb Divadlo ve veřejném prostoru“, který povede řecká herečka, loutkoherečka, akrobatka a režisérka Eirini Patoura, nabízí letošní vzdělávací program dalších čtrnáct seminářů, které jsou určeny začínajícím i zkušeným dospělým loutkářům či zájemcům o loutkové divadlo, ale také teenagerům, školákům či rodičům s dětmi. Šest dní v nich budou seminaristé od svých lektorů získávat dovednosti a zkušenosti, které poslední den mohou ukázat ostatním.

Seznam jednotlivých seminářů i podrobné informace o nich naleznete zde. Formulář pro registraci seminaristů je přístupný 18. 4. 2019 od 16 hodin na webu chbeseda.cz.

red, 18. 4. 2019

Článek zatím nemá žádný komentář.
Vložit komentář:

Jméno a příjmení (povinné)

Příspěvek

Potvrďte, prosím, že nejste loutka: napište jméno Hurvínkova otce

Provozovatelem těchto stránek je Sdružení pro vydávání časopisu Loutkář, Celetná 595/17 Praha, IČ: 67363741. Obsah těchto stránek je předmětem práva autorského a bez svolení provozovatele stránek jej nelze dále šířit. Provozovatel neodpovídá za obsah stránek třetích osob, na které na svých stránkách odkazuje. Vstup do administrace zde.