16. 12. 2016
KALD DAMU: Pavilon
12. 12. 2016
Divadlo Alfa, Plzeň: Kosprd a Telecí
3. 12. 2016
Divadlo DRAK, Hradec Králové: Vyšla hvězda nad Betlémem
26. 11. 2016
Malé divadlo, České Budějovice: Kazisvět
26. 11. 2016
Divadlo Lampion, Kladno: Záhada hlavolamu
25. 11. 2016
Divadlo loutek Ostrava: Nastupovat! Děják z rychlíku
11. 11. 2016
Divadlo Radost Brno: Kubula a Kuba Kubikula
6. 11. 2016
Buchty a loutky, Praha: Sůl nad zlato
6. 11. 2016
Studio DAMÚZA, Praha: Bajaja
22. 10. 2016
Malé divadlo, České Budějovice: Ježíšek Superstar
22. 10. 2016
KALD DAMU, Praha: Skončí to ústa
15. 10. 2016
Divadlo DRAK, Hradec Králové: Tik Tak Tik Tak
10. 10. 2016
Divadlo Alfa, Plzeň: Cesta do středu Země (sopouchem Milešovky)
30. 6. 2016
Divadlo Radost, Brno: Před paravánem aneb devadesát minut s hostem a Radosťáky
25. 6. 2016
Divadlo Lampion, Kladno: Červená Karkulka
25. 6. 2016
Studio Damúza, Praha: Pohádky z lesa
24. 6. 2016
Divadlo Radost, Brno: KAO A MAKI aneb Miminí divadlo
28. 5. 2016
Naivní divadlo Liberec: Zapomněli na mě!
14. 5. 2016
Divadlo Lampion, Kladno: Tajemství naší skříně
12. 5. 2016
Buchty a loutky, Praha: Hrůza v Brně
10. 5. 2016
Divadlo Alfa, Plzeň: Lékařem proti své vůli
30. 4. 2016
Divadlo Lampion, Kladno: Cipísek
29. 4. 2016
Divadlo loutek Ostrava: Bouře
22. 4. 2016
KALD DAMU: Objevení nebe
16. 4. 2016
Divadlo Polárka, Brno: Čaroděj ze země Oz
10. 4. 2016
Divadlo Minor, Praha: Nebojsa
19. 3. 2016
Divadlo Drak, Hradec Králové: O bílé lani
18. 3. 2016
Divadlo Lampion , Kladno: Malá indiánka
5. 3. 2016
Naivní divadlo Liberec: Čechy leží u moře
27. 2. 2016
Docela velké divadlo, Litvínov: O pejskovi a kočičce
23. 2. 2016
Divadlo Spejbla a Hurvínka, Praha: Hurvínkovo přání
22. 2. 2016
Divadlo Alfa, Plzeň: Pohoršovna
19. 2. 2016
Divadlo loutek Ostrava: Malá Mína zmlsaná
13. 2. 2016
Divadlo Lampion , Kladno: Uhlíř, princ a drak
7. 2. 2016
Divadlo Minor, Praha: Lipany
23. 1. 2016
Studio Damúza, Praha 1: Houpací pohádky
16. 1. 2016
Divadlo DRAK, Hradec Králové: O dvanácti měsíčkách
5. 4. 2024 – 7. 4. 2024
Fandův dýchánek
12. 4. 2024 – 17. 4. 2024
Dítě v Dlouhé 2024
12. 4. 2024 – 14. 4. 2024
DIVadelní SEtkání
13. 4. 2024 – 14. 4. 2024
Opavská rolnička
19. 4. 2024 – 21. 4. 2024
20. Pimprlení
Ivan Kraus (1. 3. 1939)
Marie Kočková (3. 3. 1939)
Vlastimil Peška (3. 3. 1954)
Josef Brůček (4. 3. 1944)
Marie Jirásková (6. 3. 1964)
Alžběta Tomášková (8. 3. 1929)
Miroslav Pokorný (10. 3. 1934 – 15. 10. 2012)
Filip Homola (12. 3. 1969)
Hermína Motýlová (22. 3. 1944)
Jiří Řeháček (26. 3. 1934)
Jarmila Majerová (26. 3. 1920 – 2. 3. 2014)
This website is maintained by Sdružení pro vydávání časopisu Loutkář, Celetná 595/17 Prague, ID no.: 67363741. The content of this website is subject to copyright law and without consent of its owner may not be disseminated further. The owner does not accept any responsibility for the content of third-party websites linked from this site.
Twitter
RSS