Podpořte Časopis Loutkář nákupem na internetu

Online archiv

Malíková, Nina: Erik 2017, Loutkář 4/2017, p. 96

Každoroční udílení Erika při Přeletu nad loutkářským hnízdem se stalo už tradicí. Konečné hlasování probíhá po posledním představení přehlídky a opětovně je třeba zdůrazňovat, že Erik není cenou Přeletu, ale výsledkem anketního hlasování.

O tom, že se získáváním hlasů oslovených odborníků to není jednoduché, jsme psali snad při každém bilancování erikovské ankety. Počet oslovených se sice v poslední době rozrostl (z původních 33 na 50), ale stesky nad tím, že oslovený nemůže poslat svůj hlas či hlasy proto, že neviděl dostatečné množství inscenací (v horším případě vůbec žádnou), jsou každoročně stejné. I když Přelet nabízí právě možnost doplnit si přehled (vzpomeňme si na vábivý slogan prvních Přeletů: Kdo chce mít přehled, navštíví Přelet!), problém zůstává stále stejný a o tom, že je anketa a její naplnění kolem ceny Erik výzvou pro další ročník, se mluví a pí…

Tento článek je v plné verzi přístupný pouze pro stávající předplatitele časopisu. Pokud k němu potřebujete výjimečně přístup například z vědeckých důvodů, neváhejte kontaktovat redakci časopisu. Předplatitelé pro přístup k článku zadejte, prosím, své heslo. Pokud jste své heslo ještě nedostali a máte Loutkáře na letošní rok předplaceného, napište nám a my vám je obratem zašleme.

Vaše heslo:

This website is maintained by Sdružení pro vydávání časopisu Loutkář, Celetná 595/17 Prague, ID no.: 67363741. The content of this website is subject to copyright law and without consent of its owner may not be disseminated further. The owner does not accept any responsibility for the content of third-party websites linked from this site.