Divadelní areál Bouda - zážitek, který jinde neseženete!

Online archiv

Josephová Luňáková, Blanka: Hlavně plánuji ještě aspoň chvilku docela obyčejně žít, Loutkář 2/2017, p. 68–71

Pro rozhovor s jubilujícím Pavlem Vašíčkem jsme oslovili jeho dlouholetou kolegyni z Divadla Alfa. Redakční zadání, aby výsledný text vyvážil dvě předchozí odborné teatrologické studie, splnila dokonale: o divadle se v něm totiž prakticky vůbec nemluví. (red)

O čem jiném než o divadle se s tebou dá mluvit?

Třeba “vo životě”… Ostatně divadlo v tuto chvíli už jistě není středobodem mého zájmu a moje žena Zdena odvedla na mém (relativním) polidštění perný kus práce! Také mám díky ní tři děti a tři vnoučata, to už se člověk životu těžko vyhne…

Jak tedy trávíš volný čas?

Kromě událostí, jež přináší rodinný život, mi mnohé nabízí i náš byt nabitý kumštem i zábavou všeho druhu, knihami, filmy, hudbou, mluveným slovem, výtvarnými publikacemi. Jsem fanatický nahrávač a archivář… V jakoukoli chvíli mohu sáhnout po knížce, DVD, CD jakéhokoli žánru a stylu. Což také činím, kdykol…

Tento článek je v plné verzi přístupný pouze pro stávající předplatitele časopisu. Pokud k němu potřebujete výjimečně přístup například z vědeckých důvodů, neváhejte kontaktovat redakci časopisu. Předplatitelé pro přístup k článku zadejte, prosím, své heslo. Pokud jste své heslo ještě nedostali a máte Loutkáře na letošní rok předplaceného, napište nám a my vám je obratem zašleme.

Vaše heslo:

This website is maintained by Sdružení pro vydávání časopisu Loutkář, Celetná 595/17 Prague, ID no.: 67363741. The content of this website is subject to copyright law and without consent of its owner may not be disseminated further. The owner does not accept any responsibility for the content of third-party websites linked from this site.