Podpořte Časopis Loutkář nákupem na internetu

Olaf a sněžný drak
Divadlo Lampion Kladno

11. 11. 2017

Za devatero ledovými horami a devatero zamrzlými řekami leží království Sněžného draka. Cesta tam je zavátá a vydat se po ní se nikdo už roky neodvážil. Až jedné vánoční noci rozkvete louka, rozbouřené moře přinese nečekaný dar a princezna Tyra se beznadějně zamiluje. Král Harald o jejím vyvoleném nechce ani slyšet. Ruku jeho dcery je třeba si zasloužit. Zapřáhněte psy a soby, spusťte na vlny loď! Boj s osudem začíná. Pohádka z krajiny sněhu a ledu pro děti od 6 let, jejich učitele a rodiče.

Režisér: Zdeněk Jecelín; pohybová spolupráce: Martin Vraný; scénický výtvarník:Pavel Kodeda; kostýmní výtvarnice: Edita Kodeda; výtvarnice loutek: Edita Kodeda; hudba: Filip Nebřenský; texty písní:Zdeněk Jecelín; texty písní: Helena Kebrtová; dramaturg: Helena Kebrtová

Provozovatelem těchto stránek je Sdružení pro vydávání časopisu Loutkář, Celetná 595/17 Praha, IČ: 67363741. Obsah těchto stránek je předmětem práva autorského a bez svolení provozovatele stránek jej nelze dále šířit. Provozovatel neodpovídá za obsah stránek třetích osob, na které na svých stránkách odkazuje. Vstup do administrace zde.