Pavilon
KALD DAMU

16. 12. 2016

Natálie Rajnišová – Anežka Kalivodová – Mikoláš Zika: Pavilon

Svět byl zasažen. Lidstvo ztratilo kontakt s přírodou. Oxid siřičitý, oxid uhelnatý, amoniak a chlorovodík zapříčinily postupnou atmosférickou korozi. Ta v kombinaci s olovem, které po válce pokrývalo 37% atmosféry, vytvořila silnou reakci a klesla k pevnině. Zvířata a veškerá vegetace začala trpět nedostatkem vlhkosti, vzduchu a kyslíku. Nebyla schopná fotosyntetické produkce. Zvýšená hladina olova je začala hubit. Nakonec přišla od severu velká korozní bouře a zahubila veškeré zbytky živých exemplářů. I.P.F.F. Institut postkorozní flory a fauny vás zve na unikátní expozici. Vědec Tomas L.B. se svým kolegou a nejlepším přítelem Jeffem K. vyvíjejí nové druhy a vytvářejí umělý potravinový řetězec.

Autoři

dramatik:Natálie Rajnišová; dramatik:Anežka Kalivodová; dramatik:Mikoláš Zika

Inscenátoři

režisérka:Natálie Rajnišová; režisérka:Anežka Kalivodová; režisér:Mikoláš Zika; výprava:Natálie Rajnišová; výprava:Anežka Kalivodová; výprava:Mikoláš Zika; produkce:Petra Náhlíková;

ARTýden = 7 dní s uměním

Provozovatelem těchto stránek je Sdružení pro vydávání časopisu Loutkář, Celetná 595/17 Praha, IČ: 67363741. Obsah těchto stránek je předmětem práva autorského a bez svolení provozovatele stránek jej nelze dále šířit. Provozovatel neodpovídá za obsah stránek třetích osob, na které na svých stránkách odkazuje. Vstup do administrace zde.