Podpořte Časopis Loutkář nákupem na internetu
Buchty a loutky Vánoční raketaFoto: Buchty a loutky

Přijďte ochutnat špidlíkovskou vánočku!

Buchty a loutky zvou 25. listopadu do Studia Švandova divadla na premiéru vlastní pohádky Vánoční raketa.

Když Špidlíci pečou pro Ježíška vyhlášenou špidlíkovskou lahodnou vánočku, je svět kolem provoněný tisícem vůní a celý krásný. Ale jen do chvíle, kdy se zjeví otrava Dupík, co prská, ošklivě kouká a všechny otravuje. To se vám pak strhne pěkná nepěkná mela!

V neštěstí pomohou Špidlíkům zlatník, hajný a rybářka. Nakonec se všichni šťastně sejdou u jesliček v Betlémě, nad kterým do daleka září dvě vánoční hvězdy – Kometa a Raketa.

Buchty a loutky přicházejí za svými nejmenšími diváky od tří let i jejich rodiči s veselou pohádkou o světě Špidlíků a jejich cestě za Ježíškem. Po představení budou děti moci ochutnat špidlíkovskou vánočku, pohrát si s netradičními šitými loutkami, všechno si prohlédnout a leccos i samy vyzkoušet.

Vánoční raketa

Námět a režie Vít Brukner, výprava, šité loutky Marcela Jeřábková, hudba Vít Brukner, hrají: Zuzana Bruknerová, Marek Bečka, Radek Beran, Vít Brukner

Daniel Schenk, 16. 11. 2018

Článek zatím nemá žádný komentář.
Vložit komentář:

Jméno a příjmení (povinné)

Příspěvek

Potvrďte, prosím, že nejste loutka: napište jméno Spejblova syna

Provozovatelem těchto stránek je Sdružení pro vydávání časopisu Loutkář, Celetná 595/17 Praha, IČ: 67363741. Obsah těchto stránek je předmětem práva autorského a bez svolení provozovatele stránek jej nelze dále šířit. Provozovatel neodpovídá za obsah stránek třetích osob, na které na svých stránkách odkazuje. Vstup do administrace zde.