Podpořte Časopis Loutkář nákupem na internetu

Loutky zvou do zahrady

Festival Buchty a loutky dětem- Pohádková Kinského zahrada proběhne v sobotu 22. září.

Nezávislé loutkové divadlo Buchty a loutky zve děti i dospělé na sobotu 22. září 2018 od 11 hodin do Kinského zahrady na Smíchově, kde se na louce před Musaionem bude po celý den konat již dvanáctý divadelní festival Buchty a loutky dětem – Pohádková Kinského zahrada. Festival pro děti, rodiny a všechny milovníky loutkového divadla nabídne svým návštěvníkům osm dětských divadelních představení Buchet a loutek a jejich hostů z Čech i zahraničí, malý podvečerní koncert pro děti a jejich rodiče s kapelou Bombarďák, různé dílny pro děti, zaměřené především na loutkové divadlo, Loutkový koutek, kde si děti samy mohou zahrát divadlo, Čtenářský koutek s autorským čtením, Koutek her, oblíbený výměnný bazárek přinesených hraček Přines–odnes a Malé pohádkové tržiště s tvorbou předních nakladatelství dětských knih.

Pro návštěvníky je nachystáno také občerstvení. V případě deště se akce přesune do divadelního stanu, zázemí nabídne i Letohrádek Kinských. Vstup na akci je zdarma.

Daniel Schenk, 20. 9. 2018

Článek zatím nemá žádný komentář.
Vložit komentář:

Jméno a příjmení (povinné)

Příspěvek

Potvrďte, prosím, že nejste loutka: napište jméno Hurvínkova otce

Provozovatelem těchto stránek je Sdružení pro vydávání časopisu Loutkář, Celetná 595/17 Praha, IČ: 67363741. Obsah těchto stránek je předmětem práva autorského a bez svolení provozovatele stránek jej nelze dále šířit. Provozovatel neodpovídá za obsah stránek třetích osob, na které na svých stránkách odkazuje. Vstup do administrace zde.