Podpořte Časopis Loutkář nákupem na internetu

Jedenáctý ročník festivalu Ejhle, loutka je tu

Jedenáctý ročník festivalu Ejhle, loutka bude zahájen v Žamberku na dvoře Vonwillerky v pátek 24. srpna 2018.

Na festivalu se představí mimo jiné Divadlo DNO a soubor Hombres. Program bude probíhat také v továrně, kde se návštěvníci mohou těšit na koncert kapely Voilà! a DJs Zakázaný kamarádi.

Sobotní odpoledne 25. srpna bude u kapličky Pod Suticí věnováno především dětem, ale pořadatelé slibují, že nudit se nebudou ani jejich rodiče. Divadelní program začne ve 13 hodin a kromě představení souborů vi.TVOR, Divadla KAKÁ, Studia DAMÚZA, koncertu skupiny Hm… a Bratrů v tricku budou na návštěvníky čekat i výtvarné dílny, občerstvení a výborná káva z hradeckého Café Na kole. V podvečer se program přesune do Vonwillerky. Diváky čekají Pohádky 1000 + 1 noci brněnského Divadla Polárka, Divadlo pod Palmovkou přiveze inscenaci Jak sbalit ženu 2.0 a program zakončí DJs Bukkake Brothers and Sister.

Více informací najdete na webových stránkách festivalu nebo na jeho Facebookové stránce.

Michal Drtina, 24. 8. 2018

Článek zatím nemá žádný komentář.
Vložit komentář:

Jméno a příjmení (povinné)

Příspěvek

Potvrďte, prosím, že nejste loutka: napište jméno Hurvínkova otce

Provozovatelem těchto stránek je Sdružení pro vydávání časopisu Loutkář, Celetná 595/17 Praha, IČ: 67363741. Obsah těchto stránek je předmětem práva autorského a bez svolení provozovatele stránek jej nelze dále šířit. Provozovatel neodpovídá za obsah stránek třetích osob, na které na svých stránkách odkazuje. Vstup do administrace zde.