Loutkar.online

Online archiv

Vondráková, Adéla: Je to pro nás i výzva, Loutkář 4/2020, s. 80–82

V lednu čeká Naivní divadlo Liberec zásadní změna. Po téměř třiceti letech ve funkci odchází z postu ředitele Stanislav Doubrava a na jeho místo nastupuje dosavadní náměstkyně ředitele a ekonomka Kateřina Pavlů. Do výběrového řízení na nového ředitele divadla se hlásila v tandemu s Michaelou Homolovou a jejich společná koncepce uspěla v konkurenci dalších tří uchazečů. Co se nyní v Naivním divadle změní a co naopak zůstane při starém, prozradila nová umělecká šéfka Michaela Homolová.

Ve funkci uměleckého šéfa začínáte sice „až“ od ledna, ale situace kolem živých divadelních produkcí je momentálně velmi nejistá. Jaké to je nastupovat do vedení divadla v téhle době?

Divadlo je instituce, která musí plánovat dlouhodobě. I se současným ředitelem Stanislavem Doubravou proto děláme, jako by se nic nedělo, vše připravujeme a zároveň počítáme s tím, že je situace každou chvíli jiná a my…

Tento článek je v plné verzi přístupný pouze pro stávající předplatitele časopisu. Pokud k němu potřebujete výjimečně přístup například z vědeckých důvodů, neváhejte kontaktovat redakci časopisu. Předplatitelé pro přístup k článku zadejte, prosím, své heslo. Pokud jste své heslo ještě nedostali a máte Loutkáře na letošní rok předplaceného, napište nám a my vám je obratem zašleme.

Vaše heslo:

Provozovatelem těchto stránek je Sdružení pro vydávání časopisu Loutkář, Celetná 595/17 Praha, IČ: 67363741. Obsah těchto stránek je předmětem práva autorského a bez svolení provozovatele stránek jej nelze dále šířit. Provozovatel neodpovídá za obsah stránek třetích osob, na které na svých stránkách odkazuje. Vstup do administrace zde.